Najdi

Ljudje

Odgovorno, okolju prijazno in uspešno poslovanje podjetja Dana ustvarjamo z ljudmi, ki s svojim znanjem, zavezanostjo h kakovosti, pripadnostjo in lojalnostjo prispevajo svoj del k uresničevanju poslanstva podjetja.

 

Marko Hren
Direktor
T: 07 346 22 19
F: 07 346 22 10

Igor Koren
Direktor prodaje
T: 07 346 22 00, 346 22 38
F: 07 346 22 10
E: igor.koren@dana.si

Mitja Majzelj
Direktor proizvodnje
T: 07 346 22 00, 346 22 33
F: 07 346 22 10
E: mitja.majzelj@dana.si

Stane Sladič
Vodja nabave
T: 07 346 22 00, 346 22 15
F: 07 346 22 20
E: stane.sladic@dana.si

Martina Ruperčič
Vodja financ in računovodstva
T: 07 346 22 00, 346 22 16
F: 07 346 22 20

Anton Oven
Vodja projektov
T: 07 346 22 00, 346 22 24
F: 07 346 22 10
E: anton.oven@dana.si

Damjan Ostanek
Vodja prodaje za tuje trge
T: 07 346 22 00, 346 22 39
F: 07 346 22 10
E: damjan.ostanek@dana.si

Mateja Grabnar
Vodja prodajnega področja (trgovine)
T: 07 346 22 36
F: 07 346 22 10
E: mateja.grabnar@dana.si

Aleš Brence
Vodja prodajnega področja (gostinstvo)
T: 07 346 22 00, 346 22 223
F: 07 346 22 10
E: ales.brence@dana.si

Irena Kurent
Vodja razvoja in prodaja polproizvodov
T: 07 346 22 00, 346 22 34
F: 07 346 22 10
E: irena.kurent@dana.si

Uroš Likar
Vodja skladišča
T: 07 346 22 00
F: 07 346 22 10
E: uros.likar@dana.si

Nataša Mejaš
Vodja marketinga
T: 07 346 22 00, 346 22 62
F: 07 346 22 10
E: natasa.mejas@dana.si

Lucija Kulovec
Vodja BZ Dana in razvoja novih kupcev
T: 07 346 22 00, 346 22 06
F: 07 346 22 10
E: lucija.kulovec@dana.si

Renata Gorec Bučar
Vodja kakovosti
T: 07 346 22 00, 346 22 26
F: 07 346 22 10
E: renata.bucar@dana.si

Marija Krištof
Tehnolog kakovosti
T: 07 346 22 00, 346 22 21
F: 07 346 22 10
E: marija.kristof@dana.si

Mojca Novak
Strokovna sodelavka za kadre
T: 07 346 22 00, 346 22 13
F: 07 346 22 10
E: mojca.novak@dana.si

Dana, proizvodnja in prodaja pijač, d.o.o.

Glavna cesta 34
8233 Mirna

07 346 22 00
dana@dana.si

Pogoji uporabe

Pravno obvestilo
Uporaba piškotkov

Minister za zdravje opozarja: Uživanje alkohola škoduje zdravju!

Povežite se z nami

Izdelava Infomedia d.o.o.