KOMERCIALIST m/ž

Iščemo novega sodelavca za prodajo izdelkov in polizdelkov družbe in izvajanje pred-prodajnih in po-prodajnih aktivnosti v skladu z usposobljenostjo in navodili delodajalca, zakonskimi predpisi ter dobrimi praksami. Delo se opravlja v dopoldanski izmeni na sedežu družbe in terenu.

Opis dela:

  • razvijanje in vzdrževanje odnosov s ključnimi kupci v tujini in doma;
  • odgovornost za doseganje planov prodaje ter rast tržnih deležev posameznih blagovnih znamk;
  • proaktivno pospeševanje prodaje;
  • oblikovanje in implementacija plana aktivnosti ter strategije pri posameznim ključnem kupcu;
  • letna pogodbena pogajanja s ključnimi kupci;
  • izdelovanje različnih poročil in analiz.

Pričakujemo:

  • najmanj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri;
  • zaželeno vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu v prodaji in na področju izdelkov široke potrošnje (FMCG):
  • odlično znanje slovenskega jezika;
  • angleški jezik (samostojni uporabnik);
  • veljavni vozniški izpit B kategorije;
  • odlične komunikacijske in pogajalske sposobnosti;
  • osebna in profesionalna integriteta;
  • ciljna usmerjenost;
  • poznavanje računalniških programov (Word, Excel, internet, e-pošta).

Nudimo:

  • delo v dinamičnem podjetju;
  • urejeno delovno okolje;
  • možnost za osebni in strokovni razvoj;
  • vključitev v dodatno pokojninsko zavarovanje;
  • zaposlitev za določen čas 6 mesecev z možnostjo dolgoročnega sodelovanja, s polnim delovnim časom in 4-mesečnim poskusnim delom.

Za dodatne informacije lahko pokličete na telefon 07 3462 213.

Vaše prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na e-naslov: mojca.novak@dana.si ali preko spodnje prijave. Prijave zbiramo do 31.1.2023.

Zaposlitev

Prijavite se na delovno mesto z izpolnitvijo spodnjega obrazca.

Sprejemamo dokumente v .pdf, .doc, .docx formatu do velikosti 10 Mb.