VZDRŽEVALEC II m/ž

Iščemo sodelavca za zagotavljanje obratovanja strojev, strojne opreme in naprav, njihovo vzdrževanje ter skrb za normalno in varno delovanje parnih in toplovodnih naprav v skladu z usposobljenostjo delavca, delovnim nalogom, navodili delodajalca, zakonskimi predpisi in dobrimi praksami. Delo se opravlja na sedežu podjetja v dopoldanski izmeni.

Opis dela:

  • skrb za normalno in varno delovanje parnih in toplovodnih naprav;
  • skrb za nemoteno ogrevanje prostorov in naprav ter uprave;
  • vodenje vzdrževalnih del in tekoče vzdrževanje kotlov in omrežij za paro, toplo vodo in komprimiran zrak;
  • poročanje o nepravilnostih delovanja strojev in naprav svojemu nadrejenemu;
  • vodenje in izvajanje remontov na parnih kotlih;
  • priprava parnih kotlov za inšpekcijski pregled,
  • interno naročanje goriva ter rezervnih delov za energetske naprave;
  • opravljanje vseh del v zvezi z obratovanjem parnih kotlov v skladu s predpisi.

Pričakujemo:

  • končano IV. stopnjo izobrazbe elektro, strojne ali druge ustrezne smeri;
  • organizacijske sposobnosti, strokovnost in sposobnost timskega dela;
  • vozniški izpit B kategorije;
  • osnovni nivo računalniškega znanja Word, Excel, internet, e-pošta.

Nudimo:

  • delo v dinamičnem podjetju;
  • urejeno delovno okolje;
  • možnost za osebni in strokovni razvoj;
  • zaposlitev za določen čas enega leta z željo dolgoročnega sodelovanja, s polnim delovnim časom in 2-mesečnim poskusnim delom.

Dodatne informacije na telefonu 07 3462 213.

Vaše prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na naslov: Dana, d.o.o., Glavna cesta 34, 8233 Mirna ali e-naslov: kadri@dana.si ali preko spodnjega obrazca.

Zaposlitev

Prijavite se na delovno mesto z izpolnitvijo spodnjega obrazca.

Sprejemamo dokumente v .pdf, .doc, .docx formatu do velikosti 10 Mb.